Suchá masáž celého těla s důrazem na protažení a tlakové body.

Rychlý přehled

  • Důraz na důkladné protažení
  • Může být i velmi intenzivní
  • Vyžaduje aktivní účast (nebudete jen ležet)
  • Prováděna na zemi nebo na široké posteli
  • Bez oleje (žádné riziko mastnoty na oblečení)
60 minut 1390 Kč
90 minut 1890 Kč
120 minut 2390 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

  • náš volný oděv náš volný oděv
  • nebo
    spodní prádlo spodní prádlo

Jak masáž probíhá

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na vaši psychickou pohodu.

Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Ideální délka tradiční thajské masáže je alespoň 90 minut.

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Video

Fotky

Související masáže

Olejová thajská masáž

Alternativa k tradiční masáži – olejová masáž je více relaxační a nevyžaduje aktivní účast.

Thajská masáž pro dva (tradiční)

Stejná masáž, ale pro dvě osoby v jedné místnosti.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!