Než půjdete na masáž

 • Jak se mám na masáž připravit?

  Není třeba žádná zvláštní příprava. Doporučujeme nejíst velká jídla těsně před masáží, aby vám nebylo těžko od žaludku. Podívejte na následující dotaz, abyste věděli, kdy je třeba s masáží počkat.

  V našem masážním salónu udržujeme klidnou, relaxační atmosféru. Mějte proto prosím vypnuté vyzvánění vašeho mobilního telefonu a mluvte prosím tišeji, abychom nerušili ostatní návštěvníky. Děkujeme.

 • Berete platební karty?

  Ano, lze u nás platit kartou. Přijímáme také dárkové poukázky Sodexo Flexi Pass, Relax Pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass, dále také Unišek, Unišek+ a Cadhoc od Chèque Déjeuner a rovněž poukázkami Edenred Ticket (Compliments, Sport&Kultura, Multi, e-Ticket). Naše služby můžete čerpat také pomocí svých zaměstnaneckých benefitů v systému Benefity.cz, Benefit Plus a Gallery Beta.

 • Kontraindikace – kdy bych neměl(a) chodit na thajskou masáž?

  Před návštěvou našeho salónu je potřeba zapojit zdravý rozum a masáž odložit, pokud tomu brání váš zdravotní stav. Obecně platí, že na masáž by měli chodit zdraví lidé. Níže je (neúplný) výčet stavů a onemocnění, během kterých nedoporučujeme thajskou masáž absolvovat. Vždy ale platí, že rozhodující je zdravý rozum a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře, který dokáže váš stav posoudit nejlépe. Naše masérky ani jiný personál nedokáží zastoupit funkci lékaře.

  • těhotenství a šestinedělí
  • osteoporóza a jiná vážná onemocnění kostí
  • umělé končetiny a kloubní náhrady
  • vážné potíže se srdcem nebo neléčený vysoký tlak
  • vyklenutí meziobratlové ploténky nebo jiné problémy s páteří
  • žilní trombóza
  • závažné potíže s křečovými žilami
  • onkologická onemocnění (konzultace s lékařem)
  • horečka
  • infekční onemocnění (včetně kožních)
  • pooperační a poúrazové stavy
 • Slyšel(a) jsem, že thajská masáž bolí, je to tak?

  Záleží na vaší preferenci. Před masáží se vás naše slečna recepční zeptá, jakou intenzitu masáže požadujete (slabší, střední, silnější), a předá tuto informaci masérkám. Zjistí také, jestli si přejete nějaké části těla z masáže vynechat, např. kvůli zranění. Pokud byste během masáže pocítili nepříjemný tlak, stačí říct „bolí“ nebo „au“ a masérka ihned sníží intenzitu.

  Thajská masáž používá v některých fázích intenzivnější tlakové působení než klasická masáž, zejména při masírování předloktím a lokty. Dokáže tak lépe uvolnit vaše svaly a zvýšit prokrvení okolních tkání. Pokud se masérka snaží rozmasírovat místo na vašem těle, kde je patrné výrazné lokální svalové napětí (tzv. myofasciální trigger point; zjednodušeně řečeno „zatuhlé místo“), může to být chvilkově bolestivé. Následný pocit je ale o to příjemnější, protože se vaše problémové místo krásně uvolní.

  Thajské masáže jsou důkladné, intezivní a poskytují hluboké uvolnění. Určitě se ale nemusíte bát bolesti nebo neodborných, nebezpečných hmatů. Naše masérky jsou vyškolené a zkušené a rozhodně vám neublíží.

 • Je thajská masáž vhodná i v období těhotenství?

  Pro těhotné klientky jsme zavedli speciální těhotenskou masáž. Můžete zajít také na antistresovou masáž hlavy a obličeje nebo masáž chodidel. Vždy je ale jistější se poradit s vaším gynekologem.

 • Mohu ihned po masáži řídit auto?

  Můžete, ale možná se budete na ostatní řidiče blaženě culit :)

 • Jak často mohu na thajskou masáž chodit?

  V tomto ohledu není žádné zdravotní omezení a záleží tedy pouze na vás, vašich možnostech a chuti. Klidně vás tu uvítáme čtyřikrát týdně a vám určitě nebude hrozit žádné „předávkování“.

  Je zřejmé, že pro dosažení nejlepšího účinku je vhodné chodit pravidelně – v případě existujících potíží to může být např. jednou či dvakrát týdně, v případě prevence problémů pohybového aparátu, bolesti zad a hlavy postačí několikrát do měsíce.

  Pokud máte náročné zaměstnání, prožíváte velkou emocionální zátěž nebo trpíte úzkostí a neklidem, naše masáže vám pomůžou se stresu a psychického napětí zbavit. V takovém případě lze masáže doporučit tak často, jak vám to okolnosti dovolí.

Na co se možná stydíte zeptat

 • Co všechno si mám před masáží odložit?

  Před samotnou masáží vás terapeutka uvede do vaší masážní místnosti, kde se můžete v klidu převléknout. Pokud jste si objednali tradiční thajskou masáž, přinese vám masérka také čistý tradiční oděv, do kterého se převléknete. Pro ostatní typy masáží se svléknete do spodního prádla nebo zcela donaha. Dámy odloží podprsenku, která by při masáži překážela. Pánové i dámy mohou také využít jednorázové spodní prádlo, které od nás zdarma dostanete.

  Instrukce o oblečení jsou také uvedeny u každé masáže v ceníku masáží.

 • Mám dávat masérkám spropitné?

  Určitě nemusíte. Masérky žádné spropitné neočekávají. Pokud ale chcete z vlastní vůle svou terapeutku spropitným potěšit, můžete tak bez obav učinit.

 • Jsou thajské masáže erotické masáže?

  Nejsou. Přestože jste při některých masážích jen ve spodním prádle a dotyky masérky jsou velice příjemné, masérka nebude masírovat vaše intimní partie. Naše masáže jsou „ve vší počestnosti“ a nemají charakter sexuálních služeb.

 • Poskytnou mi vaše masérky na závěr „happy ending“?

  Neposkytnou. Naše masérky jsou profesionální terapeutky, pro sexuální služby musíte zamířit jinam.

Zajímavosti

 • Jmenujete se Kiwi jako ten pták nebo jako to ovoce?

  Jmenujeme se podle ovoce kiwi. Narozdíl od ptáka kivi, který žije na Novém Zélandu a v češtině se píše s jednoduchým „V“, pochází ovoce kiwi z Číny, z jejíž tradiční medicíny vychází také thajské masáže. Odkaz na ovoce kiwi lze najít i v našem logu a inspirovali jsme se také jeho zeleno-hnědou barevností. Ptáka kivi máme ale také rádi, protože neumí létat a je z toho smutný.

 • Při thajské masáži prý ležím na zemi, je to pravda?

  Ano! Při thajské masáži se tradičně nepoužívá masážní lůžko, ale speciální masážní žíněnky, které jsou položeny na zemi. V našem salónu nicméně máme k dispozici také kvalitní dřevěná masážní lůžka, na kterých lze většinu masáží rovněž provést, a může některým klientům lépe vyhovovat. Všechny žíněnky i masážní lůžka jsou vybaveny elektrickou hřejivou dečkou.

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!