Masáž obličeje, hlavy a šíje, která pomůže od stresu a bolesti hlavy.

Rychlý přehled

  • Pomáhá proti bolesti hlavy
  • Relaxační a antistresová
  • Pro lepší vzhled i pocit
  • Bez oleje (žádné riziko mastnoty na oblečení)
30 minut 690 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

  • vaše oblečení vaše oblečení

Jak masáž probíhá

Vybavujete si ten příjemný pocit, když vám někdo myje hlavu? Nejen, že je naše masáž hlavy a obličeje ještě příjemnější, ale také dokáže pomoci s celou řadou problémů.

V první řadě je to odstranění nahromaděného napětí a stresu, dále pak úleva od migrén či jiných bolestí hlavy. Masáž hlavy zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a působí tak proti vypadávání vlasů, zatímco váš obličej bude po masáži vypadat mladší a pokožka na něm svěžejší. Někomu tato masáž pomáhá při problémech s nespavostí.

Při antistresové masáži hlavy a obličeje není používán olej, takže nemusíte mít obavu, že byste odcházeli neupravení.

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Fotky

Související masáže

Thajská masáž zad a šíje

Pokud trpíte bolestí hlavy, doporučujeme kombinovat masáž hlavy s masáží zad a šíje.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!