Jak se objednat?

 Objednat se online
24 hodin denně. Vždy aktuální informace.
 Napsat na WhatsApp
Mezi 10:00 a 22:00. Na zprávy mimo tyto hodiny odpovíme s otevřením salonu.
 Zavolat na 774 121 113
Mezi 10:00 a 22:00. Pokud byste se nedovolali, zavoláme vám zpět.

Kde najdete náš salón thajských masáží?

Sídlíme na Praze 4, čtyři minuty chůze od metra Budějovická, v ulici spojující stanice Budějovická a Pankrác. Salón najdete v prvním patře, k dispozici je výtah.

Thajské masáže Kiwi
Budějovická 1523/9a
Praha 4

Po - Ne:
10:00 - 22:00

Máte zaměstnanecké benefity? Přijímáme tyto platební poukázky od společností Pluxee (dříve Sodexo), Chèque Déjeuner a Edenred. Vaši masáž můžete také uhradit pomocí benefitního systému nebo k němu přidruženou benefitní kartou.

Přijímáme platební karty. Pokud chcete platit hotově, přímo u vchodu je bankomat Fio banky.

Jak se k nám dostanete?

 • Metrem nebo autobusem
 • Autem (parkování)
 • Přijedeme na vaši akci
 • Thajské masáže Kiwi jsou přímo u stanice metra C Budějovická. Půjdete k nám 4 minuty. Použijte výstup do ulice Olbrachtova, tj. ten, kde nejsou eskalátory, ale pevné schodiště a výtah. Po opuštění prostoru metra pokračujte nahoru po schodech, kterými projdete pod budovou Raiffeisen banky, a dejte se doprava. Za pár kroků narazíte na hlavní ulici Budějovická, na jejímž středovém pásu parkují auta. Dejte se doleva a pokračujte po této ulici asi 3 minuty. Po pravé straně minete supermarket Albert, ulici přejdete a uvidíte patrovou budovu, kde sídlí Thajské masáže Kiwi.

  Na stanici Budějovická jedou také autobusové linky 118, 121, 124, 170, 193, linky BB1 a BB2 obsluhující kancelářský komplex BB Centrum Brumlovka a celá řada příměstských linek.

 • Thajské masáže Kiwi jsou v blízkosti dvou velkých pražských tahů – Jižní spojky a Severojižní magistrály (ulice 5. května). Z Jižní spojky můžete využít sjezd na Kačerově nebo u restaurací McDonald's, z magistrály můžete sjet ještě blíže do ulice Vyskočilova (u business centra Brumlovka) nebo na Pankráci (u Bauhausu). Náš masážní salón je v ulici Budějovická, která spojuje stanice metra Budějovická a Pankrác. Pokud přijedete od metra Budějovická (tedy ne od metra Pankrác), najdete nás na pravé straně ulice.

  Parkování je o víkendech a po 20:00 v parkovacích zónách v okolí masážního salónu zdarma, ve všední dny do 20:00 pak stojí 30 Kč za hodinu. Platbu lze provést v parkovacím automatu nebo online (např. v aplikaci Mapy.cz nebo PID Lítačka ). O deset korun levněji lze zaparkovat na velkém parkovišti v ulici Přímětická (za salónem směrem k magistrále), odkud je to do salónu asi 100 metrů. Podívejte se na plánek, jak zajet na parkoviště.

 • Pořádáte golfový turnaj nebo firemní akci pro významné klienty? Domluvte se s námi a zajistíme Vám thajské masáže přímo na místě. Věřte, že to každý návštěvník ocení a bude si vaši událost dlouho pamatovat.

  Co takhle dopřát krátkou thajskou masáž každému zaměstnanci přímo v jeho kanceláři nebo jinde ve vaší firmě? Nebo potřebujete zprostředkovat masáž svým hotelovým hostům? Zavolejte nám a domluvíme se na poskytnutí kompletního masážního servisu.

Napište nám

 Můžete nám také napsat na WhatsApp!

Nejlepší způsob objednání je online nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Jsme k dispozici mezi 10:00 a 22:00.

Podrobné kontaktní informace

Provozovatel
Thajské masáže Kiwi, s.r.o.
Cholupická 687/27
142 00 Praha 4 – Kamýk

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 233284

Jsme plátci DPH.

IČO: 035 41 088
DIČ: CZ 035 41 088

Bankovní účet:
2400689520/2010

Telefon:
774 121 113

E-mail:

Kdo za Kiwi stojí

Petr Coch

Petr Coch

General Manager, společník

Lucie Sequensová

Lucie Sequensová

Advokát, společník

Jan Sequens

Jan Sequens

IT architekt, společník

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním, třeba skrze Google recenzi. Děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.