Jak se objednat?

 Objednat se online
24 hodin denně. Vždy aktuální informace.
 Napsat na WhatsApp
Mezi 10:00 a 22:00. Na zprávy mimo tyto hodiny odpovíme s otevřením salonu.
 Zavolat na 774 121 113
Mezi 10:00 a 22:00. Pokud byste se nedovolali, zavoláme vám zpět.

Premium služby lze objednat pouze telefonicky nebo přes WhatsApp, nejlépe přímo přes cenovou "kalkulačku" u každé z nich.

Kde najdete náš salón thajských masáží?

Sídlíme na Praze 4, čtyři minuty chůze od metra Budějovická, v ulici spojující stanice Budějovická a Pankrác. Salón najdete v prvním patře, k dispozici je výtah.

Thajské masáže Kiwi
Budějovická 1523/9a
Praha 4

Po - Ne:
10:00 - 22:00

Máte zaměstnanecké benefity? Přijímáme tyto platební poukázky od společností Pluxee (dříve Sodexo), Chèque Déjeuner a Edenred. Vaši masáž můžete také uhradit pomocí benefitního systému nebo k němu přidruženou benefitní kartou.

Přijímáme platební karty. Pokud chcete platit hotově, přímo u vchodu je bankomat Fio banky.

Jak se k nám dostanete?

 • Metrem nebo autobusem
 • Autem (parkování)
 • Přijedeme na vaši akci
 • Thajské masáže Kiwi jsou přímo u stanice metra C Budějovická. Půjdete k nám 4 minuty. Použijte výstup do ulice Olbrachtova, tj. ten, kde nejsou eskalátory, ale pevné schodiště a výtah. Po opuštění prostoru metra pokračujte nahoru po schodech, kterými projdete pod budovou Raiffeisen banky, a dejte se doprava. Za pár kroků narazíte na hlavní ulici Budějovická, na jejímž středovém pásu parkují auta. Dejte se doleva a pokračujte po této ulici asi 3 minuty. Po pravé straně minete supermarket Albert, ulici přejdete a uvidíte patrovou budovu, kde sídlí Thajské masáže Kiwi.

  Na stanici Budějovická jedou také autobusové linky 118, 121, 124, 170, 193, linky BB1 a BB2 obsluhující kancelářský komplex BB Centrum Brumlovka a celá řada příměstských linek.

 • Thajské masáže Kiwi jsou v blízkosti dvou velkých pražských tahů – Jižní spojky a Severojižní magistrály (ulice 5. května). Z Jižní spojky můžete využít sjezd na Kačerově nebo u restaurací McDonald's, z magistrály můžete sjet ještě blíže do ulice Vyskočilova (u business centra Brumlovka) nebo na Pankráci (u Bauhausu). Náš masážní salón je v ulici Budějovická, která spojuje stanice metra Budějovická a Pankrác. Pokud přijedete od metra Budějovická (tedy ne od metra Pankrác), najdete nás na pravé straně ulice.

  Parkování je o víkendech a po 20:00 v parkovacích zónách v okolí masážního salónu zdarma, ve všední dny do 20:00 pak stojí 30 Kč za hodinu. Platbu lze provést v parkovacím automatu nebo online (např. v aplikaci Mapy.cz nebo PID Lítačka ). O deset korun levněji lze zaparkovat na velkém parkovišti v ulici Přímětická (za salónem směrem k magistrále), odkud je to do salónu asi 100 metrů. Podívejte se na plánek, jak zajet na parkoviště.

 • Pořádáte golfový turnaj nebo firemní akci pro významné klienty? Domluvte se s námi a zajistíme Vám thajské masáže přímo na místě. Věřte, že to každý návštěvník ocení a bude si vaši událost dlouho pamatovat.

  Co takhle dopřát krátkou thajskou masáž každému zaměstnanci přímo v jeho kanceláři nebo jinde ve vaší firmě? Nebo potřebujete zprostředkovat masáž svým hotelovým hostům? Zavolejte nám a domluvíme se na poskytnutí kompletního masážního servisu.

Napište nám

 Můžete nám také napsat na WhatsApp!

Nejlepší způsob objednání je online nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Jsme k dispozici mezi 10:00 a 22:00.

Podrobné kontaktní informace

Provozovatel
Thajské masáže Kiwi, s.r.o.
Cholupická 687/27
142 00 Praha 4 – Kamýk

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 233284

Jsme plátci DPH.

IČO: 035 41 088
DIČ: CZ 035 41 088

Bankovní účet:
2400689520/2010

Telefon:
774 121 113

E-mail:

Kdo za Kiwi stojí

Petr Coch

Petr Coch

General Manager, společník

Lucie Sequensová

Lucie Sequensová

Advokát, společník

Jan Sequens

Jan Sequens

IT architekt, společník

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!