Při této masáži ležíte ve spodním prádle nebo nazí.

Konopný olej, získávaný lisováním semen rostlin rodu konopí (Cannabis), je ceněný zejména pro své příznivé účinky na zdraví. Mezi ty nejvýznamnější patří přesvědčivě doložená účinnost při léčbě atopického ekzému a suché či podrážděné pokožky. Dále je oleji z konopí připisována např. schopnost výrazně zpomalit stárnutí kůže díky přítomným antioxidantům nebo protizánětlivé účinky. Samotná masáž je pak vysoce relaxačním zážitkem, jemnější techniky jsou kombinovány s prvky tradiční thajské akupresury, které pomohou uvolnit vaše svaly, a vůně růží a rozmarýnu, kterou je náš konopný olej aromatizován, pomůže dovést celou proceduru k uvolňující dokonalosti. Pro úplnost uvádíme, že konopný olej neobsahuje účinnou látku marihuany (THC) a masáž tedy není třeba považovat za drogový dýchánek.

Objednat se

60 minut 1690 Kč
90 minut 2190 Kč
120 minut 2590 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním, třeba skrze Google recenzi. Děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište mám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.