Při této masáži ležíte ve spodním prádle nebo nazí.

Konopný olej, získávaný lisováním semen rostlin rodu konopí (Cannabis), je ceněný zejména pro své příznivé účinky na zdraví. Mezi ty nejvýznamnější patří přesvědčivě doložená účinnost při léčbě atopického ekzému a suché či podrážděné pokožky. Dále je oleji z konopí připisována např. schopnost výrazně zpomalit stárnutí kůže díky přítomným antioxidantům nebo protizánětlivé účinky. Samotná masáž je pak vysoce relaxačním zážitkem, jemnější techniky jsou kombinovány s prvky tradiční thajské akupresury, které pomohou uvolnit vaše svaly, a vůně růží a rozmarýnu, kterou je náš konopný olej aromatizován, pomůže dovést celou proceduru k uvolňující dokonalosti. Pro úplnost uvádíme, že konopný olej neobsahuje účinnou látku marihuany (THC) a masáž tedy není třeba považovat za drogový dýchánek.

Prohlédnout volné termíny

60 minut 1690 Kč
90 minut 2190 Kč
120 minut 2590 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Související masáže

Aromatická olejová thajská masáž

Další nadstandardní varianta k olejové masáži s vonnými oleji a extra prvky.

Olejová thajská masáž

Základní varianta olejové masáže.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!