V našem salónu se můžete těšit na certifikované masérky s mnohaletou masážní praxí. Česky si s nimi nepopovídáte, ale nemusíte mít strach – před masáží se vás zeptá slečna recepční na preferovanou intenzitu masáže a také na to, jestli si přejete ze zdravotních důvodů masáž některých částí těla vynechat, a tyto informace masérkám předá. Kromě toho umí masérky komunikovat anglicky a také rozumí důležitým českým slovům, např. „bolí“.

Kdo vás bude masírovat

 

Kim

Kim

certifikovaný masážní terapeut

Usměvavá Kim ráda tráví čas s přáteli nebo skroluje TikTokem. V zimě je pro ní Praha příliš chladná, ale oceňuje, že jsou Češi lidé bez zbytečných předsudků. Ráda vaří, ale prý jí to moc nejde – budeme to v Kiwi testovat! V týmu od prosince 2023.

Kath

Kath

certifikovaný masážní terapeut

Milá Kath ráda tační a kouká na filmy. Na Praze se jí nelíbí, že je moc daleko od domova, ale zase si ráda hraje se sněhem. V Kiwi oceňuje přátelský tým, jehož součástí se stala v prosinci 2023.

Lovelyn

Lovelyn

certifikovaný masážní terapeut

Vždy milá Lovelyn ráda tancuje a hraje volejbal, kde si ale vedle vysokých hráčů připadá příliš malá. Během pandemie pracovala jako zdravotnický dobrovolník. V Česku se jí líbí starobylé hrady a zámky a také moderní, dobře fungující hromadná doprava. V Kiwi je od roku 2022 a pokud si zvolíte silnou intenzitu, bude vám chodit po zádech!

Kadek Ani

Kadek Ani

certifikovaný masážní terapeut

Kadek se často a nahlas směje! Ve volném čase ráda sleduje filmy a užívá se dobré jídlo. Ostatní masérky ji učí tančit. V týmu od roku 2021.

Roselyn

Roselyn

certifikovaný masážní terapeut

Sebejistá Roselyn velmi ráda a velmi často tančí a natáčí se u toho. Líbí se jí zima a sníh, protože se pak chce k někomu přitulit! V týmu od roku 2022.

Cyril

Cyril

certifikovaný masážní terapeut

Cyril ráda zpívá. Její nejoblíbenější místo v Praze je Karlův most. Imponují jí Čechů špičaté nosy! V týmu od roku 2022.

Ani

Ani

certifikovaný masážní terapeut

Ani masíruje v Kiwi od března 2018. Pořád září jako sluníčko a ráda si s vámi popovídá. Má ráda Prahu a její centrum. A ráda jezdí na motorce!

Myra

Myra

certifikovaný masážní terapeut

Energická a usměvavá Myra ráda vaří a na Česku ji, jako leckoho, překvapilo, že pivo je v restauraci často nejlevnějším nápojem. Její masáž je vždy extrémně důkladná. V týmu od roku 2023.

PJ

PJ

certifikovaný masážní terapeut

Milá a ochotná PJ pracuje v Kiwi od konce roku 2023. Ráda jezdí na kole, například na modřanské cyklostezce, a kouká na dokumenty o skutečných zločinech. V Česku špatně snáší zimní období, ale líbí se jí příroda – nejvíce České Švýcarsko. Když klient při masáži usne, považuje to za důkaz jeho vydařené relaxace. A pozor, v minulosti chvíli pracovala jako svářeč!

Ann

Ann

certifikovaný masážní terapeut

Ann ráda zpívá. Někdy ji můžete zaslechnout i pozdě večer v Kiwi s karaoke v mobilu. Líbí se jí pražské centrum. Ráda jí a připojila se k nám začátkem roku 2024.

Ritchelle

Ritchelle

certifikovaný masážní terapeut

Ritchelle se snaží držet se zdravého životního stylu a pozitivního "can-do" přístupu. Ráda se prochází Prahou a přidala se ke Kiwi týmu začátkem roku 2024.

Kdo s vámi bude komunikovat

 

shift manager Petra

Petra

shift manager

recepční Karolina

Karolina

recepční

recepční Anna

Anna

recepční

recepční Klaudia

Klaudia

recepční

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!