Masáž chodidel, prstů a lýtek. Skvělá nejen po celodennním stání či chůzi.

Rychlý přehled

 • Pohodový relax, při kterém si můžete i číst
 • Prováděna na křesle nebo masážní posteli
 • Lze jít ve dvou a při masáži si popovídat
 • Bez rizika mastnoty na oblečení
 • Chcete-li i stehna, zvolte celotělovou masáž
30 minut 690 Kč
60 minut 1190 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

 • vaše oblečení vaše oblečení
 • nebo
  naše volné kalhoty naše volné kalhoty
 • nebo
  spodní prádlo spodní prádlo

Jak masáž probíhá

Natáhněte si nohy a dejte jim odpočinout po náročném dni! Masáž probíhá ve velkém, pohodlném křesle, případně na masážní posteli. Pokud chcete přijít na masáž nohou ve dvou a sedět vedle sebe v jedné místnosti, zmiňte to prosím při objednávání.

Před začátkem masáže vám masérka omyje chodidla a dalších třicet nebo šedesát minut si jen užíváte příjemných pocitů, které se z vašich nohou rozlévají po celém těle. Masérka k práci používá své dlaně, prsty a dřevěné masážní tyčinky a postupně se věnuje ploskám, prstům, oblasti Achillovy šlachy i lýtkům.

Ať už oceňujete prvky akupresury a reflexologie nebo si zkrátka chcete jen udělat příjemnou chvilku pro sebe, z masáže nohou budete vždy odcházet s úsměvem ve tváři.

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Fotky

Související masáže

Thajská masáž hýždí a beder

K masáži nohou můžete připojit také masáž hýždí.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!