Trávíte hodně času sezením u počítače, máte ztuhlá záda a krk? Tady je rychlá úleva.

Rychlý přehled

  • Pomáhá proti bolesti hlavy
  • Prevence při práci u počítače
  • Cenově dostupná
  • Úleva již za půl hodiny
30 minut 690 Kč
60 minut 1290 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

  • spodní prádlo spodní prádlo
  • nebo
    bez oblečení bez oblečení

Jak masáž probíhá

Thajská masáž zad a šíje je zaměřena na uvolnění napětí a odstranění bolesti v oblasti hlavy, krku, šíje, ramen a celých zad. Tento druh masáže je také vhodný pro úlevu od bolestí hlavy vzniklých v důsledku ztuhlých svalů v oblasti krční páteře, které jsou typické u osob, které tráví hodně času prací u počítače.

Thajská masáž zad a šíje je kombinací olejové masáže a tlakového působení na vybrané partie bez oleje. Lze ji doporučit každému jako prevenci a zejména pak lidem, kteří mají sedavé zaměstnání nebo tráví hodně času cestováním v letadle či autě.

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Fotky

Související masáže

Thajská masáž hýždí a beder

Tato varianta masáže zad se soustředí pouze na spodní záda a hýždě.

Olejová thajská masáž

Podobně prováděná masáž, ale masírováno je celé tělo, tedy i nohy, ruce a hrudník.

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Pokud trpíte bolestí hlavy, doporučujeme kombinovat masáž zad s masáží hlavy a obličeje.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!