Účinná a příjemná masáž proti bolesti spodních zad, pro „kancelářské myši“ i pro sportovce.

Rychlý přehled

  • Pouze v Kiwi
  • Úleva od bolesti v kříži
  • Rychlovka na polední pauzu
  • Příjemný zážitek
30 minut 790 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

  • spodní prádlo
  • nebo
    bez oblečení

Jak masáž probíhá

Ať už jste o víkendu tahali polena na chalupě, strávili den nošením malého dítěte nebo intenzivně sportovali, ztuhlá spodní záda a bolest v kříži známe všichni. Největší sval v těle vám nepoděkuje ani za celodenní sezení před obrazovkou počítače.

Léčebnou kúrou pro váš gluteus maximus je tato kombinace silnější olejové masáže a suché tlakové masáže. Celá procedura je zaměřená na uvolnění bederní oblasti a svalů v horní a postranní části hýždí.

P. S.: Je to opravdu jen masáž. Děkujeme, že to respektujete. Rovněž je vhodné přijít na masáž čerstvě osprchovaný/á nebo se osprchovat u nás (o místnost se sprchou lze požádat při rezervaci).

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Fotky

Související masáže

Thajská masáž zad a šíje

Tato varianta masáže zad se soustředí na celá záda, tedy i na jejich horní část a na oblast krku a šíje, a vynechává hýždě.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!