Při této masáži ležíte ve spodním prádle nebo nazí.

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Prenatální masáž je přizpůsobena anatomickým změnám, kterými tělo ženy v těhotenství prochází, a hlavní důraz je kladen na její bezpečnost. I když je každé těhotenství jedinečné, tělesné změny související s tím, jak dítě roste, často způsobují určitá nepohodlí. Cílem je proto zmírnění těchto příznaků, zejména pak bolestí nohou a zad a snížení otoků končetin. Profesionální těhotenská masáž také přispívá ke zlepšení psychické pohody a předcházení stresu, úzkosti či depresi. Taktéž napomáhá lepšímu spánku.

Prenatální masáže jsou obecně považovány za bezpečné po prvním trimestru, tedy od 14. týdne. Během prvních tří měsíců těhotenství je doporučováno masáže nevyhledávat, protože mohou vyvolat závratě a zhoršit tak případné ranní nevolnosti. Vždy byste měla účast na masáži předem probrat se svým ošetřujícím lékařem. Nechoďte na masáž, pokud máte rizikové těhotenství.

Při těhotenské masáži budete obvykle v poloze na boku spíše než na břiše nebo na zádech. Toto je zvláště důležité v pozdějších fázích těhotenství. K podpoře zad, kolen a chodidel lze použít polštáře, podhlavníky nebo podložky pod nohy.

Prohlédnout volné termíny

60 minut 1290 Kč
90 minut 1790 Kč
120 minut 2290 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Související masáže

Thajská masáž chodidel a nohou

V těhotenství lze využít také masáž nohou.

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Masáž hlavy je rovněž vhodná v těhotenství.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!