Při této masáži ležíte ve spodním prádle nebo nazí.

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Prenatální masáž je přizpůsobena anatomickým změnám, kterými tělo ženy v těhotenství prochází, a hlavní důraz je kladen na její bezpečnost. I když je každé těhotenství jedinečné, tělesné změny související s tím, jak dítě roste, často způsobují určitá nepohodlí. Cílem je proto zmírnění těchto příznaků, zejména pak bolestí nohou a zad a snížení otoků končetin. Profesionální těhotenská masáž také přispívá ke zlepšení psychické pohody a předcházení stresu, úzkosti či depresi. Taktéž napomáhá lepšímu spánku.

Prenatální masáže jsou obecně považovány za bezpečné po prvním trimestru, tedy of 14. týdne. Během prvních tří měsíců těhotenství je doporučováno masáže nevyhledávat, protože mohou vyvolat závratě a zhoršit tak případné ranní nevolnosti. Vždy byste měla účast na masáži předem probrat se svým ošetřujícím lékařem. Nechoďte na masáž, pokud máte rizikové těhotenství.

Při těhotenské masáži budete obvykle v poloze na boku spíše než na břiše nebo na zádech. Toto je zvláště důležité v pozdějších fázích těhotenství. K podpoře zad, kolen a chodidel lze použít polštáře, podhlavníky nebo podložky pod nohy.

Objednat se

60 minut 1290 Kč
90 minut 1790 Kč
120 minut 2290 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním, třeba skrze Google recenzi. Děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište mám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.