Intenzita je to, oč tu běží! Masérka pořádně namasíruje vaše bedra, hýždě a stehna nejen rukama, ale také bambusovými tyčemi.

Režim ochutnávky Tato nová masáž je v režimu ochutnávky. Vyzkoušet ji můžete do 30. září 2024. Dejte nám vědět, jak se vám líbila – my jsme z ní nadšení! Pokud bude úspěšná, zařadíme ji do stálé nabídky.

Rychlý přehled

  • Pouze v Kiwi
  • Kombinuje masáž rukama a bambusovými tyčemi
  • Zaměření na bedra, hýždě a stehna
  • Pro sportovce a ty, co chtějí tvrdší masáž
  • Nelze mírná intenzita
60 minut 1390 Kč
90 minut 1890 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Co budete mít na sobě

  • spodní prádlo spodní prádlo
  • nebo
    bez oblečení bez oblečení

Jak masáž probíhá

Jste sportovkyně či sportovec, máte hodně ztuhlé velké svaly, „je vás kus“ nebo prostě jen preferujte silnou masáž?

Bambusový nářez je intenzivní masáž primárně zaměřená na spodní část zad (bedra), hýždě a přední i zadní stehna. Masérka bude používat nejen své ruce, ale také po vás bude „jezdit“ hladkými tyčemi z bambusového dřeva, které zajistí opravdu účinné promasírování zejména velkých svalů ve zmíněných oblastech vašeho těla. Určitá pozornost bude věnována také lýtkům a horní části zad.

Složení této masáže, kterou jinde nenajdete, jsme v Kiwi pečlivě vymýšleli a testovali tak, aby poskytla zážitek, který své cílové skupině vykouzlí hluboce uvolňující pocity a úsměv na tváři.

P. S.: Je to opravdu jen masáž. Děkujeme, že to respektujete. Rovněž je vhodné přijít na masáž čerstvě osprchovaný/á nebo se osprchovat u nás (o místnost se sprchou lze požádat při rezervaci).

Jak se objednat

Online rezervace

Online rezervace ukazuje aktuální termíny a je nejrychlejší, ale další možnosti najdete na stránce Kontakt.

Fotky

Masáže, které jsou v režimu ochutnávky, nemají zatím svou sadu fotografií.

Související masáže

Thajská masáž hýždí a beder

Tato masáž se soustředí pouze na spodní záda a hýždě a nepoužívá při tom bambusové tyče.

   Zpět na přehled všech masáží

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!