Při této masáži ležíte ve spodním prádle nebo nazí.

Při aromatické olejové masáži je váš příjemný prožitek znásoben použitím aromatické směsi rostlinných esenciálních olejů podle vašeho výběru a nahřívacích bylinných polštářků. Důkladná masáž zad, šíje, nohou, rukou a hrudníku je umocněna aromaterapeutickým účinkem vonných silic. Vybrat si budete moci z prvotřídních přírodních vůní levandule, citronové trávy, máty s rozmarýnem, jasmínu nebo manga. Součástí této procedury je samozřejmě i masáž hlavy a obličeje, která probíhá už bez oleje. Aromatická masáž je díky výběru oleje opravdu „na míru“ a dává zážitku z olejové thajské masáže další rozměr.

Objednat se

60 minut 1390 Kč
90 minut 1890 Kč
120 minut 2390 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním, třeba skrze Google recenzi. Děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište mám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.