1) Je k nám dobré spojení metrem i autem

Sídlíme čtyři minuty od metra, pár minut jízdy z magistrály nebo Jižní spojky a v blízkosti tří velkých kancelářských komplexů Budějovická, Pankrác a Brumlovka (kanceláře kolem ulice Vyskočilova). Podívejte se na stránku Kontakt.

2) V zimě teplo a elektrická dečka, v létě klimatizace

V masážních místnostech udržujeme příjemnou teplotu tak, aby vám nic nebránilo si masáž maximálně užít. Pokud jste zimomřiví nebo se chcete pořádně prohřát, můžete si zapnout elektrickou hřejivou dečku, která je pod vámi umístěna. V letních měsících zase upravujeme teplotu klimatizací.

3) Intenzita masáže bude podle vašeho přání

Před masáží se vás slečna recepční zeptá, jestli preferujete slabší, střední nebo silnější masáž. Pokud jste u nás poprvé, poradí vám s výběrem intenzity i samotného druhu masáže. Zjistí od vás také, jestli si přejete ze zdravotních důvodů nějakou část těla z masírování vynechat. Můžete si ale být jistí, že pokud si to budete přát, masérka vám „dá pěkně do těla“.

4) Budete se u nás cítit příjemně

Profesionální personál, 100% hygiena a příjemné, útulné prostředí v thajském stylu; to vše je u nás samozřejmostí. Nedopustíme, aby váš celkový zážitek z masáže mohlo něco zkazit.

5) Naše masážní místnosti jsou stavebně oddělěné

U nás budete mít soukromí. Žádné závěsy či plenty, u nás je každý masážní prostor oddělěnou místností. Za zavřenými dveřmi vás nebude nic rušit.

6) Máme slevy

Svým věrným zákazníkům poskytujeme zvláštní výhody. Zajímavé akce a slevy ale „vychytáte“ také tím, že nás budete sledovat na Facebooku a začnete odebírat naše e-mailové Kiwi novinky (přihlásit se můžete v dolní části stránky).

7) Po každé masáži servírujeme zdarma čaj z citronové trávy

Po masáži servírujeme tradiční čaj z citronové trávy. Váš nápoj na vás bude čekat v recepční místnosti. Hlavně nespěchejte a nechte si po masáži chvíli „na zotavení“.

8) Nabízíme i velmi luxusní masáže

Hledáte něco mimořádného? Co takhle partnerská masáž s šumivým vínem, květinou a vlastní hudbou? Podívejte se na naši nabídku luxusních masáží.

9) Máme sprchy

Je vám příjemnější se před masáží osprchovat? Nebo se chcete osprchovat po masáži? Žádný problém. Stačí nám váš požadavek sdělit při objednání a můžete využít sprchu přímo v masážní místnosti.

10) Jsme tady pro vás

Naším cílem je, aby každý zákazník odcházel maximálně spokojený, a měl důvod se k nám vracet. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, návrhy nebo stížnosti, prosím, ozvěte se nám na náš e-mail info@thajskemasazekiwi.cz.

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!