Co je FKSP?

Věděli jste, že vám zaměstnavatel může zaplatit masáže?

Jste učitel, pracovník ve zdravotnictví či státní úředník a chtěl byste, aby vám zaměstnavatel přispěl na zakoupení masáže? Je to snazší, než si myslíte. Využijte FKSP neboli Fond kulturních a sociálních potřeb velmi pravděpodobně zřízovaný vaším zaměstnavatelem a nechte si od nás vystavit fakturu, kterou vám váš zaměstnavatel proplatí.

Fond FKSP je fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Jedná se tedy například o mateřské či základní školy, ministerstva, nemocnice apod. Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na masáže daného zaměstnance i jeho rodinných příslušníků.

Jak postupovat?

Ověřte si prosím u vašeho zaměstnavatele, zda a v jaké výši je možné čerpat naše masáže prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám napište email na recepce@thajskemasazekiwi.cz, ve kterém budou uvedeny:

  • částka určená k vyčerpání,
  • údaje o vašem zaměstnavateli (tedy odběrateli našich služeb)
  • případné další fakturační náležitosti požadované vaším zaměstnavatelem (např. přesný text fakturované služby).

Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, zašleme vám kód, pod kterým budete moci čerpat váš kredit na masáže.

Váš kredit je platný po dobu 8 měsíců od data vystavení faktury, pokud u nás FKSP uplatňujete během října, listopadu nebo prosince, a 6 měsíců v ostatních případech.

Jak se na masáž objednat?

Nyní stačí se jen objednat a přijít k nám v domluvený den. Recepční pouze nahlásíte přidělený kód a můžete si v klidu odpočinout při vaší masáži.

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!