Co je FKSP?

Jste učitel, pracovník ve zdravotnictví či státní úředník a chtěl byste, aby vám zaměstnavatel přispěl na zakoupení masáže? Je to snazší, než si myslíte. Využijte FKSP neboli Fond kulturních a sociálních potřeb velmi pravděpodobně zřízovaný vaším zaměstnavatelem a nechte si od nás vystavit fakturu, kterou vám váš zaměstnavatel proplatí.

Fond FKSP je fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Jedná se tedy například o mateřské či základní školy, ministerstva, nemocnice apod. Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na masáže daného zaměstnance i jeho rodinných příslušníků.

Jak postupovat?

Ověřte si prosím u vašeho zaměstnavatele, zda a v jaké výši je možné čerpat naše masáže prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám napište email na info@thajskemasazekiwi.cz, ve kterém bude uvedena částka určená k vyčerpání, seznam vybraných masáží a případné fakturační náležitosti požadované vaším zaměstnavatelem. Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, přiřadíme k dané masáži kód, pod kterým budete moci následně masáž vyčerpat.

Jak se na masáž objednat?

Nyní stačí se jen objednat a přijít k nám v domluvený den. Recepční pouze nahlásíte přidělený kód a můžete si v klidu odpočinout při vaší masáži.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Do České republiky k nám přijely masérky April, Ani, Sonia, Kadek Ani a Marisa, které mají s thajskými masážemi bohaté zkušenosti. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.