Co je FKSP?

Jste učitel, pracovník ve zdravotnictví či státní úředník a chtěl byste, aby vám zaměstnavatel přispěl na zakoupení masáže? Je to snazší, než si myslíte. Využijte FKSP neboli Fond kulturních a sociálních potřeb velmi pravděpodobně zřízovaný vaším zaměstnavatelem a nechte si od nás vystavit fakturu, kterou vám váš zaměstnavatel proplatí.

Fond FKSP je fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Jedná se tedy například o mateřské či základní školy, ministerstva, nemocnice apod. Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na masáže daného zaměstnance i jeho rodinných příslušníků.

Jak postupovat?

Ověřte si prosím u vašeho zaměstnavatele, zda a v jaké výši je možné čerpat naše masáže prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám napište email na info@thajskemasazekiwi.cz, ve kterém bude uvedena částka určená k vyčerpání, seznam vybraných masáží a případné fakturační náležitosti požadované vaším zaměstnavatelem. Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, přiřadíme k dané masáži kód, pod kterým budete moci následně masáž vyčerpat.

Jak se na masáž objednat?

Nyní stačí se jen objednat a přijít k nám v domluvený den. Recepční pouze nahlásíte přidělený kód a můžete si v klidu odpočinout při vaší masáži.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.