Tato masáž byla nahrazena novou a lepší Párovou masáží Deluxe z naší Premium nabídky. A ještě jsme ji zlevnili o 100 Kč – to byste nečekali!

U olejové varianty jste ve spodním prádle, v případě tradiční varianty vám zapůjčíme speciální masážní oděv.

Luxusní partnerská masáž je romantickým zážitkem, na který budete společně dlouho vzpomínat. V úvodu pro vás bude otevřena láhev italského Prosecca a předána květina jako dárek. Pokud chcete, pustíme vám k masáži také vaši oblíbenou hudbu z přineseného nosiče. Po přípitku se vám a vašemu partnerovi budou věnovat dvě masérky, které vás budou důkladně masírovat od temene hlavy až po prsty na nohou. Tato masáž navodí vašemu páru pocity maximálního uvolnění a vzájemné intimity. Po skončení masáže vás necháme následujících 30 minut nerušeně odpočívat v masážní místnosti, abyste mohli sdílet příjemné pocity a dopít láhev šumivého vína. Luxusní thajská masáž pro dva je k dispozici ve dvou variantách:

Prohlédnout volné termíny

Olejová varianta

60 + 30 minut 3590 Kč
90 + 30 minut 4490 Kč
120 + 30 minut 5390 Kč

Tradiční varianta

60 + 30 minut 3790 Kč
90 + 30 minut 4690 Kč
120 + 30 minut 5590 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Kde je Kiwi?

Praha 4, jen 5 min od metra Budějovická (směrem na Pankrác), parkování přímo před Kiwi na fialové zóně (30 Kč/h, večer a víkend zdarma). Otevřeno každý den 10:00 až 22:00. Více zde.

O Thajských masážích Kiwi

Jsme zavedený salon thajských masáží na Praze 4, pět minut od metra Budějovická, otevřený každý den. Máme přes deset skvělých masérek, milé slečny na recepci a rozumné ceny. Objednat se můžete online, přes WhatsApp nebo telefonicky na čísle 774 121 113. Zakládáme si také na krásném a uklidňujícím prostředí, čistotě a příjemné atmosféře. Každá místnost je stavebně oddělená, požádat můžete i o místnost s vlastní sprchou. Svou masáž můžete doplnit také relaxací v privátní sauně. Klient je u nás vždy na prvním místě. Přijďte se přesvědčit!

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním ❤️ Napište nám recenzi na Google, Firmy.cz (Seznam) nebo Tripadvisoru. Moc děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište nám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!