U olejové varianty jste ve spodním prádle, v případě tradiční varianty vám zapůjčíme speciální masážní oděv.

Luxusní partnerská masáž je romantickým zážitkem, na který budete společně dlouho vzpomínat. V úvodu pro vás bude otevřena láhev italského Prosecca a předána květina jako dárek. Pokud chcete, pustíme vám k masáži také vaši oblíbenou hudbu z přineseného nosiče. Po přípitku se vám a vašemu partnerovi budou věnovat dvě masérky, které vás budou důkladně masírovat od temene hlavy až po prsty na nohou. Tato masáž navodí vašemu páru pocity maximálního uvolnění a vzájemné intimity. Po skončení masáže vás necháme následujících 30 minut nerušeně odpočívat v masážní místnosti, abyste mohli sdílet příjemné pocity a dopít láhev šumivého vína. Luxusní thajská masáž pro dva je k dispozici ve dvou variantách:

Objednat se

Olejová varianta

60 + 30 minut 3590 Kč
90 + 30 minut 4490 Kč
120 + 30 minut 5390 Kč

Tradiční varianta

60 + 30 minut 3790 Kč
90 + 30 minut 4690 Kč
120 + 30 minut 5590 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Napište nám recenzi!

Byli jste spokojeni? Pomožte Kiwi a řekněte to ostatním, třeba skrze Google recenzi. Děkujeme!

Nebylo to ono?

Nejsme neomylní, ale na spokojenosti klientů nám maximálně záleží. Máte-li reklamaci, napište mám na recepce@thajskemasazekiwi.cz a dáme to do pořádku!

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Pečlivě si vybíráme zkušené masérky, které vám vždy poskytnou perfektní zážitek. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.