Aktuální stav

Zavřeno z důvodu vládních nařízení
(aktualizováno 27. prosince 2020)

Výdejní okénko

Aktuálně není výdejní okénko pro nákup dárkových poukazů otevřeno.

Náš přístup ke Covid-19

K celé situaci ohledně Covid-19 přistupujeme od začátku velice zodpovědně.

Naší prioritou je ochrana zákazníků i zaměstnanců a rovněž i společenská odpovědnost, tedy omezení šíření viru tak, jak nejlépe umíme.

Již na jaře jsme z bezpečnostních důvodů pozastavili provoz dříve, než nám to stát přikázal, preventivně vydezinfikovali všechny prostory virucidním aerosolem nebo třeba přispěli na výrobu masek pro české lékaře.

Prodloužená platnost dárkových poukazů

Abyste si při nákupu dárkových poukazů nemuseli dělat starosti, všechny poukazy zakoupené během října, listopadu a prosince roku 2020 mají extrémně prodlouženou platnost a to na celých 20 měsíců od data zakoupení. Můžete je zakoupit jednoduše online a poukaz buď obdržíte ihned e-mailem, nebo si jej vyzvednete ve velmi pěkném papírovém provedení v našem salónu skrze výdejní okénko nebo vám jej zdarma zašleme poštou na jakoukoliv adresu v ČR.

Bezpečnostní opatření

Klienti nosí roušky

Velmi vás prosíme, abyste po celou dobu přítomnosti v našem salónu, tedy i po dobu masáže, nosili roušku. Pokud můžete, noste místo roušky raději FFP2 nebo FFP3 respirátor – pocitově je to podobné, ale chráníte také sebe a celkově je zachycení viru o hodně lepší.

Zaměstnanci nosí FFP2 respirátory

Naši zaměstnanci nosí po celou pracovní dobu respirátory třídy FFP2, které poskytují velmi dobrou ochranu nositele i jeho okolí.

Dezinfekce rukou

Na hlavní recepci i v salonu dva jsou umístěny bezdotykové dávkovače dezinfekce. Prosíme, dezinfikujte se ruce při příchodu.

Dodržování rozestupů

Dodržujte prosím alespoň dvoumetrové rozestupy všude, kde je to možné. Pokud se slečna recepční věnuje jinému klientovi, můžete počkat na chodbě. Upravili jsme také rozmístění odpočívacích křesel a dočasně jsme přestali podávat čaj po masáži.

Zvýšená hygiena

Používáme jednorázová prostěradla, prostory ve zvýšené míře větráme a uklízíme.

Osobní zodpovědnost

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím raději doma. Pokud jste přišli do bližšího kontaktu s osobou pozitivně testovanou na Covid-19, podrobte se raději testu i vy. Stejný přístup vždy aplikujeme i my na naše zaměstnance.

Děkujeme vám za spolupráci a přízeň. Společně to zvládneme!

Související novinky z Facebooku

Prodloužené vouchery

V době různých omezení vám přinášíme téměř neomezenou platnost našich dárkových poukazů. Ty u nás prodáváme až do konce...

Zveřejnil(a) Thajské masáže Kiwi dne Pátek 2. října 2020

Aktualizace ohledně Covid-19

U nás se viru dařit nebude, u nás se bude masírovat! Chceme, abyste k nám na masáže mohli chodit celý podzim a celou...

Zveřejnil(a) Thajské masáže Kiwi dne Čtvrtek 10. září 2020

O Thajských masážích Kiwi

Jsme salón thajských masáží sídlící na Praze 4, velmi blízko stanice metra Budějovická. Do České republiky k nám přijely masérky April, Ani, Julie, Sonia a Puji, které mají s thajskými masážemi bohaté zkušenosti. Nabízíme vám masáže celého těla, specializované masáže a zvláštní luxusní masáže. Dokážeme také zajistit masáže přímo u vás na pracovišti nebo na firemních eventech.

Objednejte se k nám a my uděláme všechno proto, abyste odcházeli perfektně zrelaxovaní a 100% spokojení.